• Menu
  Sepetiniz

  Hacamat Malzemeleri

  Hacamat Malzemeleri

  Hacamat Malzemeleri kategorisi, geleneksel hacamat tedavisi için gerekli olan çeşitli ekipman ve malzemeleri içerir. Bu kategoride, hacamat uygulaması için gerekli olan hijyenik kupalar, hacamat pompaları, sterilizasyon gereçleri, antiseptik solüsyonlar, steril iğneler ve diğer tıbbi malzemeler bulunmaktadır. Sağlık profesyonelleri ve uygulayıcılar için hacamat tedavisi için gereken her şeyi bu kategoride bulabilir ve tedavi sürecini güvenli ve etkili bir şekilde yönetebilirsiniz.

  Abrizon Hortumu
  Yeni En Çok Satanlar
  Marka: Diğer
  Pompa uzatma hortumudur. Bir ucuna kupa diğer ucuma pompa takılır...
  15,00TL
  Antibakteriyel Çözelti (Batikon) 100 ml %10
  Yeni En Çok Satanlar
  Marka: Diğer
  POVİEXİN BatikonBir diğer ismi, povidon olan, batikonun, etken maddesi, %10 povidon iyottur. Küçük kesik yaralarda tedavi amaçlı, cilt ve el dezenfeksiyonunda kullanılan, kahverengi-kırmızımsı bir rengi olan, sprey, krem, solüsyon halinde piyasada satılan antiseptik çözeltidir.POVİEXİN Batikon Ne İş..
  55,00TL
  Marka: Diğer
  Hipoalerjeniktir, cildi tahriş etmez, yağ ve yağlı madde içermez, formaldehit ve tuz içermez, toksik tesiri yoktur, koku içermez.Saklama Koşulları: 35°C’nin altında ve güneş ışığından uzakta, serin bir yerde muhafaza ediniz...
  40,00TL
  Marka: Diğer
  Beybi marka, 11 numara bistüri ucu.1 kutuda 100 adet vardır...
  210,00TL
  Derby Jilet 100'lü Paket
  Yeni En Çok Satanlar
  Marka: Diğer
  Derby Jilet 100'lü Paket..
  120,00TL
  Marka: Diğer
  Dorco marka, 100'lü yarım jilet.1 kutuda 100 adet vardır...
  110,00TL
  Hacamat Kalemi Yedek İğnesi (LANSET İĞNE)
  Yeni En Çok Satanlar
  Marka: Diğer
  » Tek kullanımlık» İnce ayarlı, acısız ve özel kesimli uç» Ürün ucu koruyucu kapak ile güvenli kullanım,» Gamma ile steril edilmiştir.» Bir kutuda 100 adet bulunmaktadır...
  40,00TL
  Marka: Diğer
  Rulo Pamuk %100 Saf Pamuktan Imal Edilmiştir Hastane Tipi Rulo Pamuk Kişisel Ve Medikal Kullanım İçin Uygundur.Iso 134855:2003 Kalite Standartlarına Uygun, %100 Saf Pamuktan Üretilen Hidrofil Rulo Pamuk.Yüksek Emiciliği Ve Su Tutma Kapasitesine Sahip,Hastane Tipi Rulo Pamuklar , Kişisel Medikal Bakı..
  150,00TL
  İpek Disk Pamuk (Makyaj Temizleme Pamuğu) (70 ADET)
  Yeni En Çok Satanlar
  Marka: Diğer
  İçerisinde 70 adet disk pamuk bulunmaktadır...
  30,00TL
  Jöle
  Yeni En Çok Satanlar
  Marka: Diğer
  Bon-Hair Jöle..
  90,00TL
  Kantaron yağı, bitkisel bir yağdır ve kantaron bitkisinin çiçeklerinden elde edilir. Kantaron bitkisi, yaraların iyileşmesi, cilt bakımı, saç bakımı ve daha birçok sağlık amaçlı kullanılan bir bitkidir.Faydaları:Cilt Bakımı: Kantaron yağı, ciltteki tahrişleri azaltabilir, sivilce izlerini hafifleteb..
  100,00TL
  Marka: Diğer
  Kullanım Alanı: Cilt üzerindeki yaraların temizlenmesinde kullanılır. Köpürmenin yarattığı mekanik etkiyle doku parçaları ve kirlilikler yaradan uzaklaşır. Diş hekimliğinde septik soketlerin temizlenmesinde ve kanal temizliğinde kullanılabilir. Ayrıca küçük yaralanmalarda ilkyardım amacıyla kullanıl..
  25,00TL
  Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 24 (2 Sayfa)